O konferencji

12 Prelegentów

Praktyków z przykładami

Networking

Możliwość nawiązania licznych znajomości

Afterparty

Po zastrzyku wiedzy spędź czas na afterparty z atrakcjami i open barem w wyjątkowym 4 gwiazdkowym hotelu!

Głównym celem konferencji jest edukacja firm.

Bazując na prawdziwych przykładach, prelegenci przedstawią wykorzystanie nowego trendu w marketingu jakim jest Influencer Marketing. Przedsiębiorcy dowiedzą się, jak efektywnie wykorzystać to w swoich działaniach.

Do kogo jest skierowana?

Pierwsza tego rodzaju konferencja w Białymstoku stworzona z myślą o przedsiębiorcach.
I Effect jest po to, aby nakarmić głodnych wiedzy oraz napoić spragnionych inspiracji. Wszystko przy użyciu praktycznych i sprawdzonych przykładów wziętych z życia. Uczestnicy będą mieli możliwość wysłuchania dwunastu prelekcji, wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym, a niezapomniany klimat będzie się unosił w powietrzu, razem z zapachem kawy i luksusu. Po tym spotkaniu, Influencer Marketing nie będzie miał przed Tobą tajemnic.

Czego się dowiem?

Dowiesz się, jak zdefiniować influencera i podzielić tę grupę według platform i tematyki, jak analizować grupę odbiorców danego twórcy, poznasz ceny takich akcji, niezbędne narzędzia i wskaźniki, czego można wymagać od internetowego twórcy, a gdzie dać mu pole do popisu. Poza merytoryką organizatorzy spróbują przekazać silną dawkę inspiracji i zaszczepić wśród odbiorców wiele pomysłów na dalsze działanie.

Afterparty

Rozluźnijcie krawaty, szpilki zastąpcie trampkami… Po ogromnej dawce wiedzy pora na odrobinę zabawy. Wraz z DJem Robertem Suchowierskim wkraczamy na parkiet i bawimy się ile sił w nogach.

Kup bilet teraz

Nie daj się wyprzedzić konkurencji, kup bilet już dziś - ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

Zobacz jak się bawiliśmy podczas poprzedniej edycji